U Vladi RS-a potpisan Sporazum o elektronskoj razmjeni podataka sa Notarskom komorom

videoprilog Branke Dakić (Federacija danas)

U Vladi RS-a potpisan je Sporazum o elektronskoj razmjeni podataka sa Notarskom komorom. Građani nisu zadovoljni tempom kojim ide ovaj proces i podsjećaju da u dugačkim redovima i dalje čekaju u većini institucija.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Notarska komora RS notari notar