U sarajevskoj Katedrali Srca Isusova služena misa božićnog bdijenja

Svetom misom božićnog bdijenja, u sarajevskoj Katedrali Srca Isusova počela je svetkovina i vrhunac iščekivanja najradosnijeg kršćanskog blagdana Božića, u kojem katolici slave rođenje Isusa Krista.

Misu je predvodio vrhbosanski nadbiskup metropolit monsinjor Tomo Vukšić. Na kraju, prije završnog blagoslova, Vukšić je svim vjernicima poželio sretan i blagoslovljen blagdan kao i sretnu i blagoslovljenu Novu godinu.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Božić Tomo Vukšić