Sjećanja na Doboj pretočena u knjigu Smaile Bešlagić 'Stižu me sjećanja'

videoprilog Muhameda Čabrića (Federacija danas)

U organizaciji Javne ustanove Opća biblioteka u Doboj-Jugu premijerno je promovirana knjiga „Stižu me sjećanja“ autorice Smaile Bešlagić iz Doboja, bježeći od ratnih zbivanja, nakon Njemačke i Švicarske danas nastanjene u Turskoj. Knjiga putuje dobojskim ulicama, pijacom, progovara o dragim ljudima i događajima u Doboju s kraja godina prošlog vijeka.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Doboj Jug Doboj Smaila Bešlagić