Vlasti RS-a potpisale novi ugovor za lobiranje u SAD-u: U ovoj godini planirano oko 22 miliona eura
videoprilog Đorđa Vujatovića (Dnevnik 2)
Vlasti Republike Srpske potpisale su novi ugovor za lobiranje u Sjedinjenim Američkim Državama, četvrti u posljednjih nekoliko mjeseci. Cilj - skidanje Milorada Dodika sa crne liste.
Samo u ovoj godini, za lobiranje u Sjedinjenim Državama, planirano je oko 22 miliona eura.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
lobiranje