Dragičević opet tuži MUP RS, zločince i ubice neće prestati progoniti
Davor Dragičević danas je predao pritužbu protiv inspektora koji su 5. januara došli pred njegovu kuću nelegalno da mu uruče poziv na informativni razgovor.
Pritužbu je predao u Tužilaštvo RS.
On se obratio javno kazavši da očekuje opet da će ga većina u entitetu RS progoniti i tužiti.
Dragičević je govorio i o tužiocu Daliboru Vreći za kojeg kaže da učestvuje u organiziranom zataškavanju Davidovog ubistva.
- Nažalost još uvijek je na slobodi. Pozivam Tužilaštvo Bosne i Hercegovine i nadam se da neće biti na slobodi još dugo – rekao je Dragičević.
Kaže kako je podnio krivičnu prijavu, jer zločince i ubice njegovog sina nikad neće pustiti na miru.
federalna.ba/Patria
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.