Zdravstveni radnici Orašja, Domaljevca i Odžaka održali štrajk upozorenja
Zdravstveni radnici iz Orašja, Domaljevca i Odžaka i danas su održali petnaestominutni štrajk upozorenja.
Štrajk koji su otpočeli jučer, kažu, održavat će svaki dan u deset sati sve dok njihovi zahtjevi ne budu ispunjeni.
U suprotnom upozorenje će prerasti u generalni štrajk.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Orašje
Domaljevac
Odžak
zdravstveni radnici
štrajk upozorenja