Vučić: Uskoro ću objaviti kako građani da mi prijave bahate pripadnike vlasti
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će uskoro objaviti kako građani mogu da mu dostave informacije, preko portala i društvenih mreža, o ljudima iz različitih dijelova vlasti, koji se bahato ponašaju - "od direktora, upravnika, ministara, pomoćnika, zamjenika, sekretara i svih ostalih".
"To je opaka bolest i protiv nje ćemo se boriti svim sredstvima i na sve moguće dozvoljene i zakonite načine", rekao je Vučić, prilikom obilaska gradilišta u okviru Ekspo projekta u Surčinu.
On naveo da se ta "borba protiv arogancije i bahatosti vodi kroz mnogo smjena na dnevom nivou", ali ako to građani ne osjećaju znači da će "morati mnogo jače da je vodi i njoj nikad ne smije da dođe kraj".
federalna.ba/Beta
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.