Vlada USK-a uvodi subvencije za ishranu studenata Univerziteta u Bihaću

videoprilog Selme Hadžić (Federacija danas)

Studenti Univerziteta u Bihaću uskoro će moći koristiti subvencije za ishranu koje finansira Vlada Unsko-sanskog kantona. Program bi trebao početi već sljedećeg mjeseca. Iako Vlada, prema riječima profesorice i inicijatorice projekta Faktke Kulenović, već podržava studente iz ovog kantona na drugim univerzitetima, do sada studenti na Bihaćkom univerzitetu nisu imali ovakvu vrstu pomoći.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Univerzitet u Bihaću subvencije studenti ishrana