Velež pokvario povratak Širokog na Peceru
(Izvor: fkvelez.ba)

U susretu trećeg kola Wwin lige BiH Velež je u Širokom Brijegu svladao istoimenog domaćina rezultatom 2:0.

Uoči ovoga susreta domaći nogometaši izjavljivali su da s nestrpljenjem očekuju povratak na Pecaru nakon desetomjesečnog izbivanje zbog zamjene travnjaka.

Međutim, Širokobriježani su pružili blijedu igru protiv gostiju iz Mostara koji su čak tražili odgodu ove utakmice zbog viroze koja je poharala "rođene".

Ipak, utakmica nije odgođena, Velež je zaigrao u najjačem sastavu i na kraju došao do zaslužene pobjede zahvaljujući autogolu Ilije Bagarića u 9. minuti i pogotku Mihaila Mlinarića u 53. minuti.

Za Velež su ovo bili prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Široki ostao na četiri boda.

Na vrhu ljestvice je Posušje sa sedam bodova ispred Sarajeva i Željezničara koji imaju po šest.