Uskršnju misu u Banjoj Luci predvodio je biskup Franjo Komarica
Radost Uskrsa, nada u ponovni život i bolje sutra odišu širom naše zemlje. Obilježavanje najveće kršćanske svetkovine vjernici su počeli misama. Uskršnja misa u Banjoj Luci služena je u katedrali Svetog Bonaventure. Misu je predvodio biskup banjalučki monsinjor Franjo Komarica.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Uskrs
Banja Luka
Franjo Komarica