Uskrsna misa u Banjaluci pod vodstvom novog biskupa monsinjora Željka Majića
Brojni vjernici su prisustvovali uskrsnoj misi u Katedrali Svetog Bonaventure u Banjaluci. Misu je prvi put služio novi biskup, monsinjor Željko Majić. Najveći kršćanski blagdan se slavi u spomen na pobjedu nad smrću i nad grijehom. Prilika je ovo za podsjećanje na najvažnije duhovne vrijednosti.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Uskrs
Banjaluka