Udinese bolji od Torina
(Izvor: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO - Z63)

Fudbaleri Udinesea pobijedili su danas u gostima ekipu Torina sa 3:2, u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Udinese je upisao četvrtu pobjedu od početka šampionata, a treću uzastopnu, i sada je deseti na tabeli sa 13 bodova, dok je Torino pretposljednji sa šest osvojenih bodova.

Ekipa Udinesea je poslije prvog poluvremena imala vodstvo od 1:0, a taj pogodak postigao je Ignacio Pussetto u 24. minutu.

Rodrigo De Paul je u 54. minutu duplirao prednost gostujućeg tima, ali je Torino golovima Andree Belottija i Federica Bonazzolija u 66. i 67. minutu izjednačio na 2:2.

Konačan rezultat je samo dva minuta poslije izjednačenja postavio Ilija Nestorovski.

Fudbaleri Udinesea će u narednom kolu dočekati Crotone, dok će Torino gostovati Romi.