U Splitu postrojavanje HOS-ovaca uz ustaški pozdrav
U Splitu su se i ove godine, na dan osnivanja NDH, postrojili bivši pripadnici HOS-a i uzvikivali ustaški pozdrav "Za dom spremni". Predsjednik udruženja 9. bojne HOS-a i njen ratni komandant Marko Skejo, je u govoru branio ovaj pozdrav, ocjenjujući da se njime borilo za slobodu hrvatske države.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
HOS
Split