U Doboju trenerski seminar iz sportske gimnastike
videoprilog Muhameda Čabrića (Dnevnik 2 - Sport)
U organizaciji Gimnastičkog kluba Sparta iz Doboja, u ovom gradu je završen dvodnevni trenerski seminar iz sportske gimnastike. Učestvovala su 24 trenera iz 7 klubova iz BiH.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
gimnastika
Doboj