Susret između Wolfsburga i Borussie Moenchengladbach završio je bez golova.
(Izvor: EPA-EFE/FOCKE STRANGMANN)

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su momčadi uputile ukupno 30 udaraca pri čemu je domaći imao šest udaraca više.

Wolfsburg je imao devet, a Borussija šest kornera, a domaćin je imao i nešto veći posjed lopte.

Bila je to sedma uzastopna utakmica Wolfsburga bez poraza, dok je Borusija u zadnja četiri kola slavila samo jednom.

Ovim rezultatom najzadovoljniji su u redovima Eintrachta koji je pobjedom protiv Kolna sa 2-0 skočio na treće mjesto.

Domaćin je dominirao cijeli susret i mogao je daleko uvjerljivije slaviti. Obranu gostiju načeo je Andre Silva u 57. minuti svojim 18. ligaškim golom, a pobjedu Eintrachta potvrdio je Obite N'Dicka u 79. minuti.

Četvrtom pobjedom u nizu, te osmom u zadnjih devet kola, Eintracht se probio na treće mjesto sa 39 bodova, koliko ima i Wolfsburg na četvrtom mjestu.

Pet bodova više ima drugoplasirani RB Leipziga, dok je u vodstvu Bayern sa 48 bodova.

U posljednjem susretu ovoga kola u ponedjeljak se sastaju Bayern i Arminija.