Sport - D2, 17.03.2024.

Sutra u Sarajevu počinje okupljanje Nogometne reprezentacije BiH pred predstojeće utakmice baraža za EURO 2024. u Njemačkoj. Tim povodom, za Federalnu televiziju govorio je Zvjezdan Misimović. Cjelokupan razgovor sa direktorom Nogometne reprezentacije BiH možete pogledati u našem programu u sutrašnjem izdanju magazina Sport.

Sa današnje tri utakmice bit će kompletirano 23. kolo nogometne Wwin lige BiH.

Kompletirano je i 17. kolo Prve lige FBiH. U posljednjoj utakmici kola, Sloboda je savladala Jedinstvo s 2:1.

Zanimljivo je bilo i na nogometnim terenima širom Evrope.

U-19 Vaterpolo reprezentacija BiH osvojila je 3. mjesto na kvalifikacijskom turniru Grupe A. Nažalost, nisu osigurali plasman na Evropsko prvenstvo.

Carlos Alcaras i Daniil Medvedev su finalisti teniskog Mastersa u Indian Wells-u.

Švicarska skijašica Lara Gut-Behrami osvojila je titulu u Svjetskom kupu i šampionsku titulu u veleslalomu. Austrijanac Manuel Feller potvrdio je osvajanje Malog kristalnog globusa u slalomu.