Sport - D2, 17.02.2024.

Naša najbolja skijašica Elvedina Muzaferija ostvarila je rezultat karijere, nakon što je u švicarskom zimskom centru Crans Montana osvojila četvrto mjesto u trci spusta. Sutra na istoj stazi vozi superveleslalom. Košarkaši Bosne osvajači su KUP-a Mirza Delibašić. U finalnom susretu igranom u Sarajevu savladali su Široki sa 83:73. Uspješan je bio i naš teniser Damir Džumhur koji je u kvalifikacijama ATP turnira u Dohi savladao Fabia Fogninia sa 6:4, 7:6. U nogometnoj WWin odigrana su nova tri susreta 19.kola - derbi na Grbavici između Željezničara i Zrinjskog završio 0:0. U sportskom bloku pogledajte i kakva su očekivanja u taboru rukometnih klubova Sloboda i Vogošća koji sutra igraju revanš mečeve osmine finala evropskog kupa.