Sport - D2, 15.09.2024.

Sa još dvije utakmice nastavljeno je 6. kolo WWin lige BiH. U sportskom bloku donosimo pregled utakmica odigranih u Tuzli, Sarajevu i Doboju.

Odigrana je još jedna utakmica 5. kola Prve lige Federacije BiH.

Zanimljivo je bilo i na nogometnim terenima širom Evrope. Armin Gigović bio je strijelac za Holstein Kiel u teškom porazu od Bayerna.

Teniska reprezentacija BiH izgubila je duel 1. kola Prve svjetske divizije od selekcije Tajvana.

Talentovana bh. teniserka, Tea Kovačević, ostvarila je najveći uspjeh u karijeri osvojivši Evropsko prvenstvo U-14 kategorije.

Večeras u Sarajevu italijanska Sasarija, koju trenira Nenad Marković i ekipa Cluja igraju finale memorijalnog košarkaškog turnira "Mirza Delibašić".

Drugog dana finala atletske Dijamantne lige u Briselu održana su takmičenja u završnih 16 disciplina ove sezone.

Australijski vozač, Oscar Piastri, pobjednik je trke za Veliku Nagradu Azerbejdžana.