Sport - D2, 13.02.2021.

Košarkaši Igokee pobjednici su 23. izdanja KUP-a BiH koji posljednje tri godine nosi naziv po legenradnom Mirzi Delibašiću. Igokea je u finalnom susretu u Laktašima savladala Spars 77:55 te po osmi put osvojila ovaj trofej.

Najbolje skijašice svijeta su na Svjetskom prvenstvu u Cortini d'Ampezzo vozile spusta. Zlatnu medalju je osvojila Švicarka Corinne Suter a za Federalnu televiziju je svoj odličan nastup (25. mjesto) prokomentarisala naša najbolja skijašica Elvedina Muzaferija.

Naš teniser Tomislav Brkić oprostio se od igre parova na Australian Openu. Zajedno sa Pakistancem Qureshiem, sa 2:1 u setovima su poraženi od petih nosilaca turnira, Rama i Salisburya. U pojedinačnoj konkurenciji kompletirani su mečevi 3. kola, nakon čega su poznati svi parovi osmine finala.