Sport - D2, 06.03.2021.

Najbolji bh atletičar Amel Tuka plasirao se večeras u finale discipline 800 metara na Evropskom
dvoranskom prvenstvu u Poljskoj.

Tri utakmice 21. kola igraju se u Premijer nogometnoj ligi BiH, a nakon skoro četiri mjeseca nastavljeno je takmičenje i u Prvoj ligi Federacije.

Odbojkaši Mladosti iz Brčkog osvajači su Kupa naše zemlje, nakon što su u finalu sa 3:0 u setovima savladali Domaljevac.

Ovog vikenda, u Banovićima se igra završnica Kupa BiH za košarkašice.

Jedini naš predstavnik u ABA ligi, Igokea, vratila se na pobjednički kolosjek savladavši FMP u Železniku.

S međunarodne scene izdvajamo zimske sportove. Vincent Kriechmayr i Mikaela Shiffrin pobjednici su spusta odnosno slaloma u Austriji i Slovačkoj. Skakači Njemačke osvojili su zlatnu medalju u timskom takmičenju na Svjetskom prvenstvu u Oberstdorfu.

0 27.03.2024 23:22
0 27.03.2024 20:22
0 27.03.2024 17:55
0 26.03.2024 23:43
0 26.03.2024 20:08
0 26.03.2024 16:50