Sport - D2, 04.07.2021.

Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci nakon šeste uzastopne pobjede, ovaj put protiv selekcije Hrvatske s 3:0 u setovima, osvojila je ovogodišnju Zlatnu ligu nacija.

Najbolji bh. atletičar, Amel Tuka, osvojio je šesto mjesto u utrci na 800 metara Dijamantske lige u Stockholmu.

Mladi karatista, Anes Bostandžić, danas je u Poreču osvojio naslov prvaka u juniorskoj Svjetskoj ligi.

Kvalifikacijskim utakmicama, naredne sedmice počinje nova sezona u evropskim klupskim nogometnim takmičenjima. Od naših timova, prvi na teren će bh. prvak, ekipa Borca.

Četiri najbolje nogometne reprezentacije Evrope sele se u London gdje će biti odigrani dueli polufinala kontinentalnog prvenstva.

Poznati su i svi polufinalisti Copa America-e. Nakon Brazila i Perua, svoje mjesto su izborili Kolumbija i Argentina.

Šampionat BiH i otvoreno prvenstvo Republike Srpske u auto-trkama na brdskim stazama "Lopare 2021", održano je u organizaciji Auto moto karting kluba Optima motosport Bijeljina.

Vozač Red Bulla, Max Verstappen, slavio je na Velikoj nagradi Austrije i upisao treću uzastopnu pobjedu ove sezone u Formuli 1.

0 07.09.2024 23:45
0 07.09.2024 20:23
0 07.09.2024 17:33
0 06.09.2024 22:59
0 06.09.2024 20:17
0 06.09.2024 16:37