Šokantna fotografija pacijenta u Trebinju
(Izvor: Facebook/Duško Miljanović)
Fotografija koju su danas prenijeli svi bh. ali i portali u regiji, a uglavnom pod nazivom šok i nevjerica je snimljena u Trebinju.
I nije riječ o migrantima nego o našim građanima i njihovom liječenju. I na najbolji i najusuroviji način ukazuje na uvjete rada tamošnjih medicinskih radnika, ali i način zbrinjavanja oboljelih.
Trebinjac je na Facebook profilu objavio fotografiju na kojoj se vidi muškarac zaražen koronavirusom koji prima terapiju na zidu umjesto u ambulanti. U bolnici nema mjesta za zaražene, stotine ljudi sa upalom pluća se liječi kod kuće jer Trebinje iz dana u dan bilježi visok broj novooboljelih od koronavirusa.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Trebinje