Širom Evrope korisnici prijavljuju problem sa Messengerom

Širom Evrope korisnici prijavljuju problem sa Messengerom

Korisnici Messengera širom Evrope prijavljuju probleme s radom ove aplikacije. Problem s Messengerom imaju i korisnici u BiH.

Prema DownDetectoru, problemi su počeli oko 10 sati jutros.

Uzrok problema još nije poznat, a od onih koji su prijavili probleme, 80% je reklo da nisu primali poruke, dok se 20% nije moglo prijaviti.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.