Šesnaestogodišnji mladić poginuo od strujnog udara kod Srebrenika
Šesnaestogodišnji mladić poginuo je od strujnog udara do kojeg je došlo na trafostanici u naselju Ravnuša kod Srebrenika, rečeno je danas Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Nasreća je policiji prijavljena sinoć oko 20.00 h.
Policija je odmah izašla na lice mjesta, a o događaju je obaviješten i kantonalni tužilac.
Sve okolnosti ove nesreće biće poznate nakon uviđaja.
federalna.ba/Srna
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Srebrenik