Segedin osvojio srebro, Husić bronzu na taekwondo G1 turniru u Sarajevu

Bosanskohercegovački taekwondo reprezentativci Dinko Segedin u kategoriji +87 i Nedžad Husić u kategoriji -74 na prestižnom G1 turniru, koji je inače kvalifikacijski za Olimpijske Igre, osvojili su srebrenu, odnosno bronzanu medalju.

Segedin je zbog povrede morao predati finalnu borbu, dok je Husić u polufinalu poražen od predstavnika Srbije Takova.

Na ovom prestižnom taekwondo takmičenju koje je održano u Sarajevu, učestvovalo je 55 država.

federalna.ba/Muhamed Bikić

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Dinko Segedin Nedžad Husić taekwondo