Sarajevo se guši u dimu, smrad paljevine uznemirio građane
(Izvor: Ilustracija)
Cijelo Sarajevo jutros je prekriveno dimom, a smrad paljevine uznemirila je građane. Dim je vidljiv u cijelom gradu, što je dodatno zabrinuo stanovnike nakon sinoćnjeg požara na Tabiji.
Iz operativnog centra Kantona Sarajeva su kazali da prema nezvaničnim informacijama gori smeće u entitetu RS. Kako su nam rekli, požar je izbio na području Kijeva, tačnije Krupačkih stijena.
Informaciju da gori deponija u Krupačnim stijenama potvrdila je Vatrogasna brigada iz Istočnog Sarajeva.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Sarajevo
smrad