Sampdorija slavila protiv Verone, Udinese bolji od Crotonea
(Izvor: EPA-EFE/LUCA ZENNARO)

Fudbaleri Sampdorije pobijedili su danas na svom terenu ekipu Verone sa 3:1, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Srbijanski fudbaler Darko Lazović donio je prednost Veroni golom u 13. minutu, ali je domaći tim preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu.

Strijelci za Sampdoriju bili su Jakub Jankto u 46, Manolo Gabbijadini u 73. minutu sa penala i Morten Torsbi u 82. minutu.

Verona je deveta na tabeli sa 41 bodom, dok je Sampdorija poziciju ispod sa dva boda manje.

Fudbaleri Udinesea slavili su u gostima protiv Crotonea sa 2:1.

Udinese je poveo u 41. minutu golom Rodriga De Paula, izjednačio je Simy u 68. minutu sa bele tačke, da bi De Paul drugim pogotkom na meču u 74. minutu donio pobjedu svojoj ekipi.

Ekipa Udinesea je 11. tim Serije A sa 36 bodova, dok je Crotone posljednji sa samo 15 osvojenih bodova.