Pucnjava na Ilidži: Oštećeno jedno vozilo
Jučer u 17,00 sati, obaviještena je Peta PU da je u ulici Oteškog bataljona, općina Ilidža došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane NN lica.
Tom prilikom nije bilo povrijeđenih lica, dok je došlo do oštećenja putničkog motornog vozila marke “VW Polo”, koje koristi B.M. iz Sarajeva. O pomenutom je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.
Uviđaj na mjesta događaja obavili su policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo.
Nastavlja se rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju navedenog krivičnog djela, identifikaciji i pronalasku izvršioca.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
pucnjava
Sarajevo
upotreba vatrenog oružja