Prodavao telefon, pa brzom poštom poslao igračku
Osoba M.A. iz Šamca osumnjičena je da je dogovorila prodaju mobilnog telefona i uzela 108,00 KM a brzom poštom oštećenom iz Ugljevika poslala igračku, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.
U saopštenju se dodaje da M.A. nije vratilo novac oštećenom.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Šamac
mobilni telefon
prevara
oštećeni