Policajac prilikom glasanja u Banjoj Luci koristio telefon
Jedan policijski službenik MUP-a RS-a je prilikom glasanja u Banjoj Luci upotrijebio mobilni telefon, što je izričito zabranjeno.
Ovo je potvrdila načelnica Odjeljenja za odnose sa javnošću MUP-a RS-a Mirna Miljanović, koja je rekla da je taj policajac udaljen sa biračkog mjesta i da će protiv njega biti podnesena inicijativa za pokretanje disciplinskog postupka.
- Ministarstvo unutrašnjih poslova osuđuje ovaj postupak i podsjeća da su svi pripadnici MUP-a dužni da poštuju zakonske propise i da će svako drugačije ponašanje biti sankcionisano - naglasila je Miljanović.
federalna.ba/Fena
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
izbori
telefon
Banja Luka
policajac