Pobjede Wolverhamptona i Norwicha, remi Newcastlea i Watforda

Fudbaleri Wolverhamptona pobijedili su danas na svom terenu Southampton sa 3:1, u 22. kolu engleskog Premiershipa.

Strijelci za Wolverhampton bili su Raul Jimenez iz penala u 37, Connor Coady u 59. i Adama Traore u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Gol za Southampton postigao je James Ward-Prowse u 84. minutu.

Wolverhapton je zabilježio devetu pobjedu u prvenstvu i sa 31 bodom zauzima osmu poziciju. Southampton je 12. sa 24 poena.

U narednom kolu, Wolverhampton će gostovati Brentfordu, dok će Southampton dočekati Manchester City.

U istom terminu, Norwich je na svom terenu pobijedio Everton sa 2:1. Strijelci za Norwich bili su Michael Keane autogol u 16. i Adam Idah u 18. minutu, dok je gol za Everton postigao Richarlison u 60. minutu.

Norwich je stigao do treće pobjede u prvenstvu i sa 13 bodova zauzima 18. poziciju. Everton je 15. sa 19 poena.

U 23. kolu, Norwich će gostovati Watfordu, dok će Everton dočekati Aston Villu.

Newcastle i Watford odigrali su neriješeno 1:1.

Poveo je Newcastle golom Allana Saint-Maximina u 49. minutu, da bi izjednačenje Watfordu donio Joao Pedro u 88. minutu.

Newcastle je 19. sa 12 bodova, a Watford 17. sa 14 poena.

U sledećem kolu, Newcastle će gostovati Leedsu, dok će Watford gostovati Burnleyu.