videoprilog Damira Sutona (Federacija danas)

Odigrana osmina finala futsal Kupa BiH, najzanimljiviji susret u Mostaru

U srijedu i četvrtak igrane su utakmice osmine finala futsal Kupa BiH. Jedan od najzanimljivijih susreta odigran je u Mostaru, gdje je Zrinjski slavio sa 6:4 protiv Sloge iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja i tako se plasirao u četvrtzavršnicu.

Zrinjski je izborio plasman u četvrtzavršnicu Kupa nakon što je u osmini finala sa 6:4 porazio ekipu Sloge iz Gornjeg Vakufa-Uskoplja. U drugoj minuti Plemići dolaze do prednosti golom Adnana Kalajdžića. Goran Zeko je u 12. minuti povisio na 2:0, a tri minute kasnije Franjo Bubalo je strijelac trećeg gola za domaćina. Sloga u završnici prvog dijela dolazi do pogotka preko Adnana Zukana.

Nakon samo 23 sekunde nastavka utakmice novi pogodak u mreži Zrinjskog, ponovno je pogodio Zukan. U 24. minuti Vahid Halilović je poravnao na 3:3. No, radost gostiju nije dugo trajala. U istoj minuti Ivan Perić je strijelac za novu prednost Zrinjskog.

Kalajdžić je sjajno proigrao Zeku u 26. minuti, a ovaj postigao svoj drugi gol na utakmici. Pet minuta kasnije Zukan postiže svoj treći, a četvrti gol za Slogu. Konačni rezultat utakmice postavio je Ivan Sušac golom u posljednjim trenucima utakmice.