Obilježena godišnjica masovnog ubistva u beogradskoj osnovnoj školi
videoprilog Dejana Kožula (Dnevnik 2)
Prošle su tri godine od masovnog ubistva u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar, kada je trinaestogodišnji učenik te škole ubio deset osoba – devetoro djece i čuvara škole. Tim povodom, u Beogradu je održan komemorativni program, u obližnjem Tašmajdanskom parku.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Beograd
Osnovna škola Vladislav Ribnikar
masovno ubistvo
Srbija
godišnjica