Obilježena 32. godišnjica stradanja stanovnika Grapske kod Doboja
videoprilog Muhameda Čabrića (Federacija danas)
Rodbina ubijenih, preživjeli logoraši i predstavnici nekoliko razina vlasti u Grapskoj kod Doboja obilježili su 32. godišnjicu stradanja stanovnika naselja u kojima su pripadnici srpske vojske, policije i paravojnih jedinica 1992. ubili 33 mještanina ovog naselja, a više od 400 deportovali u logore Bare, Kula, Manjača, Batković i druge.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Grapska