Mbappe još nije odlučio gdje će nastaviti karijeru
(Izvor: EPA/Ian Langsdon)

Fudbaler Paris Saint Germaina Kylian Mbappe rekao je da još nije donio odluku o tome gdje će nastaviti karijeru, uprkos spekulacijama da je pristao da pređe u Real Madrid.

PSG je sinoć u Parizu pobijedio Real Madrid sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, a jedini gol Mbappe u četvrtom minutu nadoknade vremena. On je prošao dva defanzivca Reala i donio gol prednosti svojoj ekipi pred revanš u Madridu.

Njegov ugovor ističe na ljeto, a spekuliše se da će preći u Real.

"Igram za jedan od najboljih timova na svijetu. Daću sve od sebe do kraja sezone. Nisam odlučio o svojoj budućnosti", rekao je Mbappe poslije utakmice za televiziju Moviestar, preneo je BBC.

Uprava pariskog kluba pokušaće da zadrži 23-godišnjeg francuskog reprezentativca.

Mbappe je sinoć imao jedini šut Paris Saint Germaina na gol u prvom poluvremenu, a u 62. minutu izborio je jedanaesterac. Golman Reala Tibo Courtois odbranio je penal Lionelu Messiju.

Revanš utakmica igra se 9. marta u Madridu.