Maglaj bolji od Slobode
(Izvor: Fena)

Maglaj bolji od Slobode

Rukometaši tuzlanske Slobode upisali su četvrti poraz u prvenstvu BiH, nakon što su večeras u Maglaju u utakmici 11. kola Premijer lige BiH poraženi od istoimene ekipe rezultatom 28:26 (14:11).

Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast Lejli Hairlahović, nekadašnjoj rukometašici i bivšoj generalnoj sekretarki Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine.

Maglaj su do četvrte ovosezonske pobjede u prvenstvu predvodili Edo Mehinagić sa osam, Haso Ćosić sa sedam, te Amar Hasić sa pet postignutih pogodaka.

U ekipi Slobode Alen Ovčina postigao je osam pogodaka, Edin Klis sedam, dok je Anes Bečić postigao pet pogodaka.

Ekipa Slobode već u srijedu putuje u Istočno Sarajevo gdje ih očekuje zaostala utakmica sedmog kola protiv ekipe Slavije, dok su u subotu domaćini ekipi Leotara, saopćeno je iz tuzlanskog kluba.

federalna.ba/Fena

Sloboda Maglaj
Sloboda Mostar Sani Čampara
0 04.04.2025 15:27
Sloboda Široki košarka
0 26.03.2025 23:09
Sloboda GOŠK fudbal nogomet
0 07.03.2025 20:40
Sloboda Leotar Rukomet
0 01.03.2025 20:51