Lukaku se ponovo povrijedio
(Izvor: EPA/MATTEO BAZZI)

Napadač Belgije i fudbaler Intera Romelu Lukaku ponovo se povrijedio, saopštio je danas taj italijanski klub. Lukaku je zadobio novu povredu mišića i biće ponovo pregledan u narednih nekoliko dana, naveo je Inter.

Belgijski reprezentativac se vratio na teren poslije dva mjeseca, ali se sada suočava sa novom pauzom. On je prvi put zaigrao prošle sedmice u pobjedi Intera protiv Viktorije Plzenj u Ligi šampiona. Ušao je u igru u drugom poluvremenu i postigao gol u pobjedi svog tima od 4:0.

Lukaku je na subotnjem meču protiv Sampdorie također ušao sa klupe i odigrao je dvadesetak minuta u pobjedi Intera od 3:0.

Inter se već plasirao u osminu finala Lige šampiona, a Lukaku će propustiti sutrašnji meč protiv Bayerna u Minhenu. Prije pauze zbog Svjetskog prvenstva, Inter još očekuju dueli sa Juventusom, Bolognom i Atalantom.