Kup kralja - trećeligaši izbacili Celtu i Getafe
(Izvor: Twitter)

Nogometaši trećeligaša Ibize i Cordobe priredili su velika iznenađenja pobijedivši u susretima 2. kola španjolskog Kupa kralja Celtu Vigo sa 5-2, te Gettafe sa 1-0.

Ibiza je pružila fantastičnu predstavu protiv osmoplasirane momčadi Primere. Domaćin je već nakon prvog poluvremena vodio 3-0, a potom u nastavku zabio i četvrti gol. Celta je smanjila na 4-2, te imala kazneni udaraca za 4-3, no Santi Mina je bio neprecizan. Do kraja susreta Ibiza je zabila i peti gol.

Golove za vodeću momčad jedne od trećeligaških skupina zabili su Sergio Castel (12, 27), Javi Perez (28), Manu Molina (61-11m) i Angel Rodado (90+3), dok su za momčad iz Viga strijelci bili Santi Mina (78) i Jordan Holsgrove (87).

Iznenađenje je priredila i Cordoba porazivši Getafe sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Willy Ledesma u šestoj minuti.

REZULTATI

Ibiza - Celta Vigo 5-2 (Castel 12, Castel 27, Perez 28, Molina 61-11m, Rodado 90+3 / Mina 78, Holsgrove 87)

Cordoba - Getafe   1-0 (Ledesma 6)