Izviđač u derbiju kola porazio Slogu iz Doboja
(Izvor: Damir Suton)

Rukometaši Izviđača odigrali su najbolju utakmicu u sezoni i na domaćem parketu porazili Slogu iz Doboja rezultatom 34:29.

Gosti koji su do ovog kola bili vodeća momčad Lige držali su rezultatski egal do dvadesete minute. Tada Izviđač radi seriju 6:3 i na odmor odlazi s vodstvom 16:13.

Na otvaranju drugog poluvremena domaćin ima pet golova prednosti. No, Sloga se vraća u utakmicu i dolazi na dva pogotka zaostatka.

Nada gostiju u potpuni preokret brzo je ugašena. Izviđač radi seriju 5:1 i dolazi do prednosti koju je zadržao do kraja.

Za Ljubušake je ovo bila deseta pobjeda u sezoni, dok je Sloga doživjela drugi poraz. Najefikasniji u ekipi Izviđača bili su Miloš Kos, Mladen Bošković i Milan Vukšić sa po sedam golova, vratar Ante Grbavac upisao je 15 obrana.

U ekipi Sloge istaknuo se Marko Perović sa osam pogodaka.