Istraga o nesreći u Novom Sadu dovela do hapšenja 12 osoba, traju protesti
videoprilog Dejana Kožula (Dnevnik 2)
Dvanaest uhapšenih, među kojima je i ministar u ostavci Goran Vesić, epilog je dosadašnje istrage zbog pada nadstrešnice željezničke stanice u Novom Sadu, uslijed čega je 15 osoba poginulo, a teško povrijeđene još dvije. I danas su u gradovima širom Srbije održani 15-minutni protesti. Traže odgovornost i smjene.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Srbija