Zdravstveni radnici Orašja, Domaljevca i Odžaka održali štrajk upozorenja

Zdravstveni radnici iz Orašja, Domaljevca i Odžaka i danas su održali petnaestominutni štrajk upozorenja. 

Štrajk koji su otpočeli jučer, kažu, održavat će svaki dan u deset sati sve dok njihovi zahtjevi ne budu ispunjeni. 

U suprotnom upozorenje će prerasti u generalni štrajk.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Orašje Domaljevac Odžak zdravstveni radnici štrajk upozorenja