Spektakularna izložba "Beyond the Light" u New Yorku
Galerija Artechouse u saradnji sa NASA-om pripremila je izložbu "Beyond the Light" koja je otvorena za posjetioce u New Yorku u Sjedinjenim Američkim Državama.
Izložba je napravljena korišćenjem najsavremenije tehnologije uz korištenje podataka koje NASA prikuplja o svemiru. Korištena je vještačka inteligencija kao i vizuelni prikazi sa svemirskog teleskopa "James Webb".
federalna.ba/AA
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
NASA
izložba