Spektakularna izložba "Beyond the Light" u New Yorku

Galerija Artechouse u saradnji sa NASA-om pripremila je izložbu "Beyond the Light" koja je otvorena za posjetioce u New Yorku u Sjedinjenim Američkim Državama.

Izložba je napravljena korišćenjem najsavremenije tehnologije uz korištenje podataka koje NASA prikuplja o svemiru. Korištena je vještačka inteligencija kao i vizuelni prikazi sa svemirskog teleskopa "James Webb".

federalna.ba/AA

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

NASA izložba