Pet igrača više neće nositi dres Dubaija
Dubai Basketball je objavio da pet igrača napušta tim. Prema saopštenju tima, Nate Mason, Bruno Caboclo, Taran Armstrong, Boogie Ellis i Matt Ryan neće nositi dres kluba u narednoj sezoni.
Ellis je otišao u Galatasaray na posudbu u martu i iako je imao ugovor s Dubaijem za sezonu 2026/27, 25-godišnjak se neće vratiti.
Ellis je ove sezone odigrao pet utakmica Eurolige, s prosjekom od 11,5 poena, 2,8 skokova i 1,8 asistencija.
Caboclo se pridružio Dubaiju sredinom sezone u januaru i odigrao je 11 utakmica Eurolige, u kojima je brazilski igrač u prosjeku postizao 6,3 poena te imao 3,1 skok.
Mason je bio prvi igrač Dubaija 2024. godine. Međutim, ove sezone nije odigrao nijedan meč u Euroligi.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.