Karić napustio Velež: Bio sam dio zlatne generacije

Karić napustio Velež: Bio sam dio zlatne generacije
(Izvor: FK Velež)

"Došlo je vrijeme otići iz kluba gdje sam dvije godine uživao, htio bih se zahvaliti svima u klubu, kao i navijačima jer su mi pomogli da se u Mostaru osjećam kao kod kuće", izjavio je po odlasku iz Veleža vratar Tarik Karić koji će karijeru nastaviti u poljskom Rakowu.

“Na obostrano zadovoljstvo Tarik je napravio transfer u poljsku ekipu Rakowa koja će biti iduća destinacija ovog mladog i talentiranog golmana“, potvrdio je Velež transfer 21-godišnjeg Sarajlije koji je karijeru počeo u Željezničaru.

Odradio je zatim angažman u austrijskom Kapfenbergu, GOŠK-u iz Gabele da bi u Mostar stigao u siječnju prošle godine.

“Bio sam dio zlatne generacije koja je izborila u Europu i igrala finale Kupa BiH. Biti kapetan s 20 godina, stvarno mi je bilo veliko zadovoljstvo“, poručio je Karić koji je u dresu 'Rođenih' upisao 41 nastup.

Velež je prošlu sezonu okončao na četvrtom mjestu WWin lige BiH, a novu će kampanju otvoriti duelom 1. kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu, u kojem će 9. srpnja u Zenici biti domaćin moldavskom Milsamiju. Uzvrat se 16. srpnja igra u Orheiju.

Fena/federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Tarik Karić FK Velež