Incident u iranskoj nuklearki Natanz
(Izvor: AFP)
Problem s električnom energijom izazvao je incident u podzemnom postrojenju za obogaćivanje uranija u iranskoj nuklearki Natanz, javila je iranska televizija Pres.
Portparol iranske Organizacije za atomsku energiju rekao je danas da nema povrijeđenih.
Požar u ovoj nuklearki izbio je prošle godine, a Vlada je tada saopštila da se radi o pokušaju sabotaže iranskog nuklearnog programa.
federalna.ba/Srna-Reuters
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Iran