Igman u Mostaru došao do prvog boda

U jedinom susretu subotnjeg programa domaćeg nogometnog prvenstva Velež i Igman u Mostaru su odigrali neodlučeno 1:1.

U ne baš zanimljivoj utakmici Velež je poveo u 34. minuti preko Mihaela Minarića, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena za 1:1 pogodio je Bakir Nurković.

U nastavu su domaći nogometaši imali jalovu inicijativu, ali na kraju nisu uspjeli doći do pobjedničkog gola.

„Rođeni“ su u četiri nastupu u novoj sezoni WWin lige osvojili 4 boda, dok su Konjičani u četvrtoj utakmici došli do prvog boda.

U ostalim susretima 5. kola u nedjelju se sastaju Željezničar – Sloga i Široki Brijeg – Sloboda, u ponedjeljak igraju Borac – GOŠK, a utorak će kolo zatvoriti Zrinjski – Posušje.

Na vrhu ljestvici s maksimalnih 12 bodova, Posušje ima 10, Željezničar 9, Široki Brijeg i Radnik po 7.

Na začelju su bez bodova GOŠK i Sloboda.