Hapšenja u Banjaluci zbog proizvodnje i dilovanja droge

Hapšenja u Banjaluci zbog proizvodnje i dilovanja droge

 M.K. i T.V. iz Banjaluke uhapšeni su zbog sumnje da su proizvodili i dilovali drogu, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

U saopštenju se dodaje da je oduzeto 3,14 grama spida i digitalna vaga.

O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Banjaluka hapšenje narkotici