Hapšenja u Banjaluci zbog proizvodnje i dilovanja droge
M.K. i T.V. iz Banjaluke uhapšeni su zbog sumnje da su proizvodili i dilovali drogu, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
U saopštenju se dodaje da je oduzeto 3,14 grama spida i digitalna vaga.
O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Banjaluka
hapšenje
narkotici