Dragan Škrba: Šef je zaslužio Bulevar Ivice Osima
Nestali u 120 sekundi bio je naslov u medijima travnja 1985. Četrdeset godina poslije za naš magazin je govorio akter nezaboravne uzvratne polufinalne utakmice Kupa UEFA na Grbavici Željezničar – Videoton, Dragan Škrba. Nekadašnji golman 'plavih' se prisjetio i čuvene Osimove generacije, koja, nažalost, ništa nije osvojila, a prema mnogim mišljenjima, osamdesetih godina prošlog stoljeća je igrala najljepši nogomet na prostorima bivše Jugoslavije.
federalna.ba/Muhamed Bikić
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Dragan Škrba
Ivica Osim
Bulevar Ivice Osima
sport