Dojava o bombi u Washingtonu: Blokirane brojne ulice u blizini Kongresa
Zbog dojave i prijetnji bombom američka policija je u Washingtonu blokirala brojne ulice u blizini zgrade Kongresa Sjedinjenih Američkih Država.
Policijska uprava u Washingtonu saopćila je da je zaprimila prijetnju bombom u zgradi američkog Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi koja se nalazi u blizini Kongresa.
U saopćenju se navodi da je policija poduzela aktivnosti shodno zaprimljenoj dojavi i da je podigla sigurnosne mjere. Nadležne sigurnosne snage provjeravaju navode iz dojave i blokirale su brojne ulice koje vode ka Kongresu.
federalna.ba/AA
Preporučeno
SAD pokrenuo operaciju u Siriji nakon smrtonosnog napada ISIS-a kod Palmire
Sjedinjene Američke Države pokrenule su vojnu operaciju u Siriji kao odmazdu za smrtonosni napad na američke s...
Puljić o novom zakonu u SAD-u: Sankcije, dijalog i borba protiv korupcije na Zapadnom Balkanu
Zakon o demokratiji i prosperitetu Zapadnog Balkana usvojen je u Američkom kongresu, a predsjednik Donald Trum...
SAD se zalaže za prekid vatre u Sudanu, Rubio poručio da je humanitarno primirje neposredni cilj
Američki državni sekretar Marco Rubio u petak je izjavio da je neposredni prioritet Washingtona u Sudanu okonč...
Ukrajina i SAD započeli novi krug sigurnosnih konsultacija
Ukrajina je u petak objavila početak novog kruga konsultacija sa Sjedinjene Američke Državama, uz učešć...
Džekpot na američkom Powerballu popeo se na nevjerovatnih 1,5 milijardi dolara
Groznica lutrije ponovo je zahvatila Sjedinjene Američke Države, jer se Powerball jackpot popeo na 1,50 milija...
Sedam poginulih u avionesreći u Sjevernoj Karolini, među njima bivši vozač NASCAR-a Greg Biffle
Sedam osoba je poginulo u četvrtak u padu poslovnog aviona Cessna 550 u Statesvilleu, Sjeverna Karolina, uklju...