Dnevnik 3, 13.06.2023.
Ko je kriv što se odluke Ustavnog suda Bosne i Hercegovine ne provode? Sudije lopticu odgovornosti prebacili na državno Tužilaštvo.
U Beogradu, nakon 7 godina, ispočetka počelo suđenje osmorici nekadašnjih pripadnika MUP-a Republike Srpske. Terete ih za ubistvo najmanje 1.313 bošnjačkih civila u Kravici.
Bivši američki predsjednik Donald Tramp pred federalnim sudom na Floridi izjasnio se da nije kriv u vezi s svih 37 tačaka optužnice, u slučaju s povjerljivim dokumentima.
federalna.ba
Preporučeno
Dnevnik 3, 19.12.2025.
Kijev odbija okončati rat mirnim putem, kazao ruski predsjednik Vladimir Putin tokom tradicionalne godi&scaron...
Dnevnik 3, 18.12.2025.
Denis Bećirović, član Predsjedništva BiH, u Washingtonu se sastao sa senatorima SAD-a. U fokusu razgovo...
Dnevnik 3, 17.12.2025.
Počela utrka dvije različite verzije Prijedloga zakona o VSTV-u kroz procedure i domove. Iz VSTV-a upozoravaju...
Dnevnik 3, 16.12.2025.
Sasvim izgledno, posljednja šansa, da BiH, barem na nivou VM, usvoji dva evropska zakona, propuš...
Dnevnik 3, 15.12.2025.
Sabor je ozvaničio odluku - Hrvatska će nuklearni otpad odlagati na Trgovskoj gori. Dobrosusjedski odnosi pod...
Dnevnik 3, 12.12.2025.
Penzije u Federaciji će porasti za 17 posto, a minimalna će iznositi 700 maraka. Plan je to Vlade Federacije,...